Wizyta Wiceprezesa Rady Ministrów Jarosława Gowina, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Jadwigi Emilewicz Ministra Przedsiębiorczości i Technologii podczas targów Enex i Ekotech

Jubileuszowe targi EKOTECH, a także ENEX/ ENEX Nowa Energia rozpoczynają się już 27 lutego w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Wydarzenia zostały objęte honorowym patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Wiceprezes Rady Ministrów Jarosław Gowin będzie gościem specjalnym targów Enex i Ekotech

W czwartek 28 lutego Targi Kielce odwiedzi Wiceprezes Rady Ministrów Jarosław Gowin, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Jadwiga Emilewicz, Minister Przedsiębiorczości i Technologii. Przedstawiciele Rządu wezmą udział w otwarciu I Kongresu Ekologii Powietrza, który rozpocznie się o 12:00. Następnie Minister Gowin oraz Minister Emilewicz zwiedzą wystawę targową, odwiedzając stoiska wystawców tragów ENEX/ ENEX Nowa Energia oraz EKOTECH.

Politycy zaangażowani są w projekt „Energia Plus”, którego celem jest upowszechnienie nowoczesnych technologii energetycznych.

(MBr)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *